Filmová a
Televizná produkcia

Vyrábame vo formáte 4K

Prehrať video

XLPIXEL MEDIA Showreel

PRESS ROOM

Vyrábame a dodávame pre viaceré televizie aj rádia spravodajské formáty ako krátke správy kreatívne spracovanie témy vo formáte Infotainment. Našimi klientmi sú Rozhlas a televízia slovenskej republiky, televízia Markíza štátna televízia maďarskej republiky. Naše spravodajské služby využila aj medzinárodná televízia BBC.

Kreatívny manažment a Producentstvo

Zabezpečujeme aj kreatívne riadenie a tvorbu produkcií relácii. Prieskum trhu a nastavenie štruktúry relácie zabezpečenie výroby dokrútok a nahrávania headlinov. Riadenie lokálnej televízie. Výroba voiceoveru, podcustov atď.

REKLAMNÉ SPOTY

Poskytujete kvalitné služby, máte vynikajúce produkty. Ukážme to zákazníkom cez kreativné reklamné spoty. Vyrábame spoty v rôznych formátov: televízne či reklamy určené na sociálne siete. Ovládnite Facebook či Iinstagram alebo youtube.

TELEVÍZNE FORMÁTY,
ZÁZNAM NA VIAC KAMIER

Zabezpečujeme  komplexnú výrobu  televíznych formátov. Vyrábame relácie na kľúč zabezpečíme pritom: vytvorenie konceptu a marketing, scénu televízneho štúdia , osvetlenie natáčanie a postprodukcia.  Zrealizujeme  záznam  na viac kamier  konferencie, koncerty a rôzne eventy.

Dokumentaristika a filmová tvorba

Vyrábame aj dlhé formáty ako dokumentárne filmy, oralhistory alebo  travelvidea, video manuály, animácie atď.

Z NAŠEJ KREATÍVNEJ TVORBY

Prehrať video

TRAVEL VIDEO Na ceste za Ayurvedou. Zostrih z dokumentárneho filmu v natočene v Indii pre RTVS.

Screenshot 2020-03-21 at 17.34.14
Prehrať video

Advertisement trilogy KD byvanie dnes

Prehrať video

ADVERTISMENT  Slovenský RAJ I.  – Najnovšie video zachytávajúce krásy (samozrejme, zďaleka nie všetky) Slovenského raja Video vvrobené pre Košice Region Turizmus 

Prehrať video

ADVERTISMENT Slovenský RAJ II.  – Najnovšie video zachytávajúce krásy (samozrejme, zďaleka nie všetky) Slovenského raja Video vvrobené pre Košice Region Turizmus 

Prehrať video

VIDEOCLIP
 Interpret: ANNI – Anna Bajcurová, 

Screenshot 2020-03-21 at 17.36.29
Prehrať video

RAMMSTEIN Revival Band SK Du Hast Promo clip., Concert Live,  MULTICAM RECORDING

Prehrať video

VIDEOCLIP. ORCHESTRAL EXPORT

Prehrať video

LOOKBOOK  clip pre modelku Nicol  

Prehrať video

Animácia pre urychlenie  bezpečnostnej kontroli na letisku Košice

Prehrať video

VIDEO PODCUST návrh a výroba Tv štúdia. Kompletné svietenie a výroba celej relácie.  Incident špeciál  prináša čerstvé správy o incidentoch ako napríklad úniky dát, prieniky do systémov, zneužitie a strata súkromia, problémy v sociálnych sieťach a anarchii v umelej inteleigencii. Mierne ironicky, mierne satiricky ale hlavne s nadhľadom.

Prehrať video

TV SHOW   Produkcia televíznej relácie Artefakt, nastavenie výroby, výroba  interných reportáži, nastavenie siete externých dodávateľov a výroba headlinov, a grafiky 

Prehrať video

ADVERTISMENT Prezentační spot pre štýlovú reštauráciu

Rodinné video

Plánujete svadbu ? Termíny sa rýchlo plnia !  REZERVUJTE termín ešte dnes.

SVADOBNÉ VIDEO alebo FOTENIE U NÁS !

viac najdete na našej, produktovej stránke: ww.svadobnéfotovideo.sk

NATÁČANIE Z DRONOM

Potrebujete to natočiť alebo nafotiť z „hora“ ponúkame vám letecké zábery natočené dornom. Pozrite si náš zostrih z východného Slovenska.

Close Menu