Filmová a
Televizná produkcia

Vieriešime aj tie naj extravagantnejšie požiadavky
Služby dodávame v HD alebo 4k rozlíšení

Pozrime sa na to
čo robíme v xlpixelmedia
Pozrime sa na to
čo robíme v xlpixelmedia

PRESS ROOM

Vyrábame a dodávame pre viaceré televizie aj rádia spravodajské formáty ako krátke správy kreatívne spracovanie témy vo formáte Infotainment. Našimi klientmi sú Rozhlas a televízia slovenskej republiky, televízia Markíza štátna televízia maďarskej republiky. Naše spravodajské služby využila aj medzinárodná televízia BBC.

Kreatívny manažment a Producentstvo

Zabezpečujeme aj kreatívne riadenie a tvorbu produkcií relácii. Prieskum trhu a nastavenie štruktúry relácie zabezpečenie výroby dokrútok a nahrávania headlinov. Riadenie lokálnej televízie.

REKLAMNÉ SPOTY

Poskytujete kvalitné služby, máte vynikajúce produkty. Ukážme to zákazníkom cez kreativné reklamné spoty. Vyrábame spoty v rôznych formátov: televízne či reklamy určené na sociálne siete. Ovládnite Facebook či Iinstagram alebo youtube.

TELEVÍZNE FORMÁTY,
ZÁZNAM NA VIAC KAMIER

Zabezpečujeme  komplexnú výrobu  televíznych formátov. Vyrábame relácie na kľúč zabezpečíme pritom: vytvorenie konceptu a marketing, scénu televízneho štúdia , osvetlenie natáčanie a postprodukcia.  Zrealizujeme  záznam  na viac kamier  konferencie, koncerty a rôzne eventy.

Dokumentaristika

Vyrábame aj dlhé formáty ako dokumentárne filmy, oralhistory alebo  travelvidea, video manuály atď.

NATÁČANIE Z DRONOM

Potrebujete to natočiť alebo nafotiť z „hora“ ponúkame vám letecké zábery natočené dornom. Pozrite si náš zostrih z východného Slovenska.

zoznam video ukážok

Close Menu