Filmová a
Televizná produkcia

Vyrábame vo formáte 4K

Prehrať video

PRESS ROOM

Vyrábame a dodávame pre viaceré televízie a rádia – spravodajské formáty, ako krátke správy a kreatívne spracovanie témy vo formáte Infotainment. Našimi klientmi sú Rozhlas a televízia Slovenska, televízia Markíza a Maďarská verejnoprávna televízia. Naše spravodajské služby využila aj medzinárodná televízia BBC.

KREATÍVNY MANAŽMENT A PRODUCENTSTVO

Zabezpečujeme aj kreatívne riadenie a tvorbu produkcie relácií. Ďalej prieskum trhu a nastavenie štruktúry relácie, zabezpečenie výroby dokrútok a nahrávanie headlinov. Taktiež riadenie lokálnej televízie. Zaoberáme sa aj výrobou voiceoverov, podcastov atď.

REKLAMNÉ SPOTY​

Poskytujete kvalitné služby a máte vynikajúce produkty? Ukážme to aj zákazníkom cez kreatívne reklamné spoty! Vyrábame spoty v rôznych formátoch: televízne spoty či reklamy určené na sociálne siete. Ovládnite Facebook, Instagram alebo Youtube. 

TELEVÍZNE FORMÁTY, ZÁZNAM NA VIAC KAMIER

Zabezpečujeme komplexnú výrobu televíznych formátov. Vyrábame relácie na kľúč, navyše zabezpečíme aj vytvorenie konceptu a marketing, scénu televízneho štúdia, osvetlenie, natáčenie a postprodukciu. Zrealizujeme záznam na viac kamier pre konferencie, koncerty a rôzne eventy. 

Dokumentaristika a filmová tvorba

Vyrábame aj dlhé formáty, ako dokumentárne filmy, oral history alebo travel videá, videomanuály, animácie atď.

Z NAŠEJ KREATÍVNEJ TVORBY

Prehrať video

TRAVEL VIDEO Na ceste za Ayurvedou. Zostrih z dokumentárneho filmu v natočene v Indii pre RTVS.

Screenshot 2020-03-21 at 17.34.14
Prehrať video

Advertisement trilogy KD byvanie dnes

Prehrať video

ADVERTISMENT  Slovenský RAJ I.  – Najnovšie video zachytávajúce krásy (samozrejme, zďaleka nie všetky) Slovenského raja Video vvrobené pre Košice Region Turizmus 

Prehrať video

ADVERTISMENT Slovenský RAJ II.  – Najnovšie video zachytávajúce krásy (samozrejme, zďaleka nie všetky) Slovenského raja Video vvrobené pre Košice Region Turizmus 

Prehrať video

VIDEOCLIP
 Interpret: ANNI – Anna Bajcurová, 

Screenshot 2020-03-21 at 17.36.29
Prehrať video

RAMMSTEIN Revival Band SK Du Hast Promo clip., Concert Live,  MULTICAM RECORDING

Prehrať video

VIDEOCLIP. ORCHESTRAL EXPORT

Prehrať video

LOOKBOOK  clip pre modelku Nicol  

Prehrať video

Animácia pre urychlenie  bezpečnostnej kontroli na letisku Košice

Prehrať video

VIDEO PODCUST návrh a výroba Tv štúdia. Kompletné svietenie a výroba celej relácie.  Incident špeciál  prináša čerstvé správy o incidentoch ako napríklad úniky dát, prieniky do systémov, zneužitie a strata súkromia, problémy v sociálnych sieťach a anarchii v umelej inteleigencii. Mierne ironicky, mierne satiricky ale hlavne s nadhľadom.

Prehrať video

TV SHOW   Produkcia televíznej relácie Artefakt, nastavenie výroby, výroba  interných reportáži, nastavenie siete externých dodávateľov a výroba headlinov, a grafiky 

Prehrať video

ADVERTISMENT Prezentační spot pre štýlovú reštauráciu

Rodinné video

Plánujete svadbu ? Termíny sa rýchlo plnia !  REZERVUJTE termín ešte dnes.

SVADOBNÉ VIDEO alebo FOTENIE U NÁS !

viac najdete na našej, produktovej stránke: ww.svadobnéfotovideo.sk

NATÁČANIE Z DRONOM

Potrebujete to natočiť alebo nafotiť z „hora“ ponúkame vám letecké zábery natočené dornom. Pozrite si náš zostrih z východného Slovenska.

Close Menu